Domy i budynki szkieletowe ociplamy wełną Knauf Supafil
Ocieplanie ścian szkieletowych w budynkach drewnianych (tzw. domy kanadyjskie) i jak i ścian w suchej zabudowie z płyt GK.

Włókna tłoczone z maszyny pod ciśnieniem docierają do wszystkich zakamarków ściany. Materiały przez nas stosowane nie pozostawiają wolnych przestrzeni, izolacja jest szczelna, bez spoinowa a w przypadku konieczności remontu, przebudowy poddasza/dachu można ja z powodzeniem wyciągnąć i użyć ponownie, bez utraty żadnych parametrów.

Stosując metodę wdmuchiwania izolacji mamy pewność że izolator dociera wszędzie, omija rury, kable i inne przeszkody, co przy tradycyjnych metodach jest b. trudne a czasami nie możliwe do prawidłowego wykonania.

Można wdmuchnąć dowolną grubość izolacji. Nieważne czy dom ma być standardowy, energooszczędny czy pasywny, to od inwestora i architekta zależy ilość izolacji. Jeśli ściana ma mieć np. 37cm to przy użyciu materiałów w płytach czy z rolki, ciężko będzie to dobrze wykonać.

Izolacje wdmuchiwane nie zawierają żadnych „uszlachetniaczy”, lepiszczy, są suche i nie ulegają uszkodzeniu na skutek „pracy” drewnianych elementów budynku.

Wdmuchiwana w konstrukcje szkieletowe biała wełna Knauf Supafil, jest znana od wielu lat w USA, i krajach skandynawskich jako BIBS (Blow In Blanket System).
Copyright SkuteczneDocieplanie.pl                                                                                                       tel. +48 501 513 944